Vyberte stránku

Houbařská sezóna je v plném proudu, jeřabiny už začínají nabírat červenou barvu a děti se vrací do školy. Neklamné známky toho, že se blíží podzim. Náročné období pro náš organismus, zhýčkaný teplem, prázdninovou pohodou a časem bez domácích úkolů. Na naše nervy se valí ve zvýšené míře stresové situace v kombinaci s počínajícími projevy podzimního počasí.

Objevují se první bolesti v krku, rýma, nachlazení. Často je doprovází zvýšená bolestivost kloubů, žaludeční potíže nebo nervozita. A jak s nimi zatočit? Především využijte energii, kterou jste načerpali ze slunečných paprsků, a kdyby to přece jen nestačilo, zajděte do lékárny a promluvte si o svých potížích. Určitě najdete ochotné uši, které Vás vyposlechnou a pokusíme se i pomoci.

Proto jsme pro Vás do naší sezonní zářijové nabídky vybrali několik přípravků, které by mohly přijít vhod právě v zářijovém období.

PROTI STRIÍM

Jako úplně první na trhu Vám nabízíme naprostou novinku BEPANTHEN KRÉM PROTI STRIÍM, kterou ocení především ženy. Pomáhá předcházet vzniku strií, hydratuje a vyživuje pokožku namáhaných partií, nemastí a rychle se vstřebává.

NA BOLESTI HLAVY (ALE NEJEN TY)

NALGESIN S je spolehlivý lék určený na bolesti hlavy, zubů, zad, svalů, kloubů, menstruační bolesti a bolesti spojené s nachlazením. Nově i ve výhodném 30 tabletovém balení.

NA OCHRANU NAŠICH KOČEK A PEJSKŮ

Myslíme i na naše čtyřnohé přátele, a to přípravkem FYPRYST, určeným pro nekončící boj s blechami, klíšťaty a dalšími parazity. K dispozici je v různých koncentracích podle hmotnosti psa a rovněž varianta pro kočky. Účinná látka Fipronil má jedinečný mechanismus účinku na blechy, klíšťata a všenky. Přípravek se nakapává na kůži koček a psů.

PROTI VAGINÁLNÍ MYKÓZE

Novinkou je také CANESTEN INTIM GEL, což je zklidňující intimní mycí gel. Napomáhá úlevě od svědění intimních partií při vaginální mykóze až na 12 hodin. Používá se 2x denně, nejlépe pak ráno a večer.

NA VLHKÝ KAŠEL

Vlhký kašel znepříjemňuje život v tomto období mnohým z nás. Spolehlivě nám pomůže SIRUP HERBION, což je rostlinný léčivý přípravek užívaný k odkašlání při vlhkém kašli. Obsahuje suchý výtažek z listu břečťanu.

PŘI BOLESTECH V KRKU

Již při prvním náznaku bolesti v krku doporučujeme vyzkoušet PASTILKY NEOSEPTOLETE DUO s kombinovaným účinkem. Vybírat můžete ze dvou příchutí – citron s medem nebo mentolová.

POŠTÍPÁNÍ HMYZEM

I v tuto dobu se můžete setkat s kožními problémy v podobě svědivých vyrážek nebo poštípáním hmyzem (třeba při práci na zahrádce). Pomoc Vám nabídne šetrný PSILO-BALSAM GEL, vhodný i při alergických kožních potížích. K dispozici nově také ve velkém 50g balení.

PRO IMUNITNÍ SYSTÉM VAŠICH DĚTÍ

Nástup podzimu je obtížné období, a to především u dětí. Návrat do kolektivu a často i obavy z náročnějšího učiva se na stavu imunity v mnoha případech „podepíší“. Děti určitě uvítají oblíbené MARŤÁNKY IMUNO s dárkem ve formě UV pera, jehož písmo ve tmě svítí.

PRO KLOUBNÍ VÝŽIVU

Přípravku PROENZI COMFORT patří bezesporu přední místo mezi doplňky stravy. Nově je zpracován do formy chutných rozpustných tablet s višňovou příchutí. Vybírat můžete mezi měsíčním balením (60 tablet) a dvouměsíčním balením (120 tablet), které vychází vzhledem k denní dávce levněji.